Проводжали в армію солдатів

2 березня 2015 року громада сіл Долиняни і Кривохижинці зібралася біля сільської ради на першу годину дня. Зібралися не на мітинг і не на гулянку, а щоб провести своїх односельчан, 7 чоловіків, на службу до ЗСУ. Четверта хвиля мобілізації дійшла і до Долинянської сільської ради.

Обличчя в усіх похмурі, у жінок на очах сльози. Так вони розуміють, хлопцям прийдеться проходити службу на сході України, їх чекають тяжкі випробування.

Успіхів у службі, берегти своє здоров'я і життя, не забувати рідне село і домівку, повернутись усім живими до додому, побажав призовникам  у своєму виступі сільський голова Володимир Городинський.

Розказав хлопцям про те, як себе вести в зоні бойових дій, розвідник 128 бригади, яка була в оточені під  Дебальцевим , Максим Городинський.  Будучи у коротко терміновій відпустці, він  приїхав  у село до своєї бабусі.

Громада довготривалими оплесками провела  своїх односельчан-призовників, з побажаннями  скорого повернення живими і здоровими до дому.